+37046493376 namai@tkgn.lt

Parama

1.2%

Taikos Karalienės globos namai yra širdies šilumos namai, teikiantys neįkainojamą pagalbą pagyvenusiems ir su negalia gyvenantiems asmenims. Skirdami 1.2% savo gyventojų pajamų mokesčio, padėsite užtikrinti kokybišką gyvenimą tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos.

Kaip skirti paramą? Tiesiog užpildykite FR0512 forma per EDS, nurodydami mūsų įstaigą. Šis veiksmas nekainuoja nieko, tačiau turi didžiulį poveikį.

Būkime pokyčių dalis! Jūsų indėlis – tai investicija į geresnę bendruomenę ir tiesioginė pagalba tiems, kurie kasdien susiduria su iššūkiais. Kartu mes galime sukurti šviesesnę ateitį.

Savanorystė

Tapk šviesos nešėju – prisijunk prie Taikos Karalienės globos namų savanorių!

Taikos Karalienės globos namai kviečia tave prisijungti prie savanorių komandos ir kartu padėti sukurti šiltesnę bei saugesnę aplinką mūsų globotiniams. Tavo šypsena, bendravimas ir pagalbos ranka gali būti tai, ko reikia mūsų globotiniams, kad jų kasdienybė taptų prasmingesnė.

Nesvarbu, ar turi daug laisvo laiko, ar tik keletą valandų – kiekvienas indėlis yra vertingas. Užpildyk savanorytės formą ir prisijunk prie bendruomenės, kurioje kiekvienas veiksmas kuria didelius pokyčius. Tavęs laukia nepakartojama patirtis, nauji draugai ir širdį šildantys momentai.

Prisijunk prie mūsų dabar – kartu galime daugiau!

Kokią savanorišką veiklą norėtumėte vykdyti:

Savaitės diena (-os) kada galėtumėte savanoriauti?

Kita parama

Adresas
Taikos pr. 29A, LT-91145 Klaipėda

El.paštas
namai@tkgn.lt

Telefonas
+37046493376

Juridinio asmens kodas
302552737

Banko sąskaita
„Swedbank” LT127300010124712352